Permanentný make-up

Permanentný make-up

predstavuje pohodlné riešenie pre vyťažené ženy, ktoré chcú vyzerať dobre každý deň, nemajú však dostatok času na každodenné nanášanie a odmaľovávanie make-upu. Je vhodný aj pre mužov !!! Permanentný make-up, alebo mikropigmentácia je kozmetický zákrok, pri ktorom sa podobne ako pri tetovaní vpichujú pigmenty pod kožu tetovacím prístrojom, s tým rozdielom, že oproti klasickému tetovaniu sú v vpichy hlboké iba 0,3- 0,6 mm.

Druhy a techniky PMU, kroté vám ponúkame

1.Tetovanie obočia klasickou metódou – tento druh permanentného make-upu sa používa v prípade nevýrazného obočia, kedy sa zvýrazňuje jeho prirodzený tvar. Chĺpky sa tónujú podľa línie Vášho obočia. Vizuálne obočie vyzerá zreteľne a výrazne. Ceruzkový efekt – umožňuje vyrovnať sa s problémom chýbajúcich alebo úplne riedkych chĺpkov.

2.3D obočie čiarkované – Čiarkovanou metódou sa simuluje prirodzený rast chĺpkov obočia, hlavne vtedy, keď je obočie nevýrazné, nastáva efekt stále upraveného obočia. Technika čiarkovania je najnovším hitom v oblasti permanentného mejkapu. Vymodelovanie dokonalého tvaru obočia, ktoré je na nerozoznanie od pravého. Permanentný make-up čiarkovaním so špeciálnymi čepieľkami je vynikajúca metóda aj na korekcie a opravy už tetovaného obočia.

3. Kontúra pier (zmena tvaru pier) – takýto druh permanentného make-up môže zmeniť tvar pier. Je možné ich zväčšiť alebo zmenšiť, zväčšiť ich objem s pomocou farebnej techniky alebo zmeniť farbu pier na akúkoľvek inú, napríklad červenú alebo ružovú.

4.Kontúra pier s úplným tónovaním pier (prirodzený druh permanentného make-up) – kontúra pier sa obkresľuje tenkou čiarou a robí sa plynule tónovanie, v tomto prípade sa vyberá farba, ktorá je maximálne vhodná pre vaše pery. Takýto druh permanentného make-up zdôrazňuje Vaše pery, ktoré sa stávajú výraznejšími a jasnejšej farby.

5. Permanetné tetovanie očných lieniek : Samotné vytetované očné linky zvýraznia oči už natoľko, že oči sú žiarivé aj bez použitia špirály. Nechcete priveľmi experimentovať, no oči by ste si radi zvýraznili? V takomto prípade skúste samotné horné očné linky. Ďalšou možnosťou pre maximálne zvýraznenie očí je tieňovaná horná linka. V takomto prípade sa horné viečko olemuje linkou a vonkajšia časť zhruba od dvoch tretín oka sa vľmi jemne vytieňuje. Tieň môže pokračovať až za oko.

Objednajte si procedúru online.

Permanentný make up obočia - nové 90 min. Objednajte sa
Permanentný make up obočia - korekcia 60 min. Objednajte sa
Permanentný make up pier - nové 120 min. Objednajte sa
Permanentný make up pier- korekcia 90 min. Objednajte sa
Permanentný make up očných liniek - nové 90 min. Objednajte sa

Powered by themekiller.com