Plazmové toky

Plazmové toky

Podstúpte u nás v salóne ošetrenie plazmoterapiou – absolútnou novinkou v estetickej medicíne a získajte nové sebavedomie.

Postup ošetrenia tváre, krku a dekoltu : Procedúra trvá cca 60 min. a zahŕňa : odlíčenie, zapracovanie kyseliny hyaluróneovej plazmou, ukľudňujúca maska, krém.

Prístroj NEW AGE predstavuje revolučnú metódu cieleného ošetrenia tváre a tela. Využíva kombináciu plazmovej technológie a infračerveného žiarenia. Vďaka tejto kombinácií použitých technológií sú výsledky ošetrenia viditeľné okamžite.

Všetko o plazmových tokoch

New Age Plasma Tech generuje plazmové toky, ktoré sú reakciou s biologickým tkanivom zodpovedné za dosiahnutie účinného peelingového efektu, reparácie, spevnenia a pružnosti kože. Taktiež podporuje obranu a posilnenie tkaniva. Plazmová technológia je sprevádzaná účinnou liečbou infračerveným lúčom, ktorého hlavnou úlohou je stimulovať bunkový metabolizmus a miestnu mikrocirkuláciu.

Plazma je vodivá a silno reaguje na elektrické a magnetické polia, čo umožňuje šokujúce výsledky!

Vlastnosti a účinky plazmy využívané v estetike

Elektrická vodivosť – elektrická vodivosť plazmy umožňuje vysoko efektívnu tonizáciu tkaniva, navrátiť koži jej kompaktnosť, stimulovať a zlepšiť elasticitu kože, zlepšuje krvnú a lymfatickú drenáž, odplavenie škodlivých látok z tela, zlepšuje okysličenie tkanív.

Zvýšenie priepustnosti kože a hydratácia – plazma umožňuje hydratáciu najhlbších vrstiev kože. Udržiavať rovnováhu v pokožke je dôležité pre liečbu väčšiny problémov pleti, napr vrások, suchej kože, akné, strií, atď.

Špeciálny peelingový účinok – plazma je generovaná z vysoko intenzívneho elektrického poľa, umožňuje odstránenie odumretých buniek na povrchu kože. Odumreté bunky bránia okysličeniu kože, zle odrážajú slnečné svetlo a pokožka pôsobí zašednuto. Odstránením týchto starých buniek docielime rozžiarenie a okysličenie, zlepšenie regenerácie a hydratácie pokožky.

Vyhladenie kože a biostimulácia – plazma aktivuje reparatívny proces tkaniva, stimuluje lokálnu mikrocirkuláciu, napomáha pri odstránení strií, celulitídy a tonizácii tkaniva.

Prednosti plazmoterapie

Výhodou prístroja je jeho využiteľnosť na mnohé partie vášho tela. Je vhodný na ošetrenie tváre, krku a dekoltu vrátane ošetrenia pŕs. Špeciálnou hlavicou je možné ošetrovať  vrásky na celej  tvári, taktiež aj v blízkosti očí. Je využiteľný ako na strie vytvorené pri náhlej zmene hmotnosti, tak aj na tie popôrodné. Ošetrenie prístrojom NEW AGE je klientmi vnímané ako bezbolestné a príjemné.

Ošetrenie tváre, krku a dekoltu

oživenie spojivového tkaniva

vrásky

ošetrenie akné

problémy s pigmentáciou

zapracovanie účinných látok do hlbokých vrstiev pokožky

Ošetrenie tela :

ošetrenie pŕs

strie

jazvy

stimulácia pokožky

normalizácia spojivových tkanív

zlepšenie elasticity kože

zapracovanie účinných látok do hlbokých vrstiev pokožky

Ošetrenie plazmou je veľmi príjemné, výsledky sú viditeľné už po prvej aplikácií a ešte niekoľko dní po ošetrení cítite, ako pokožka zvnútra pracuje a vypína sa. Pre preukázateľné výsledky odporúčame 1 ošetrenie, max. 2 týždenne podľa potreby stavu pokožky a pleti, najviac však 6 x po sebe na jednom ošetrovanom mieste.

Samotné ošetrenie tela trvá 60 min.

Kontraindikácie

kardiostimulátor

tuberkulóza

rakovina

horúčka a infekčné ochorenia

tehotenstvo

otvorené rany a zranenia v ošetrovanej oblasti

Objednajte si procedúru online.

Plazmové toky 30 min. Objednajte sa
Plazmové toky 45 min. Objednajte sa

Powered by themekiller.com