Zväčšenie a spevnenie poprsia

Zväčšenie a spevnenie poprsia

Vzhľad poprsia  je pre všetky ženy veľmi dôležitý a udržiavanie ich zdravého a plného vzhľadu je snom všetkých žien. Ako prvý a jediný Vám v Nitre prinášame novinku profesionálny prístroj na spevnenie a zväčšenie poprsia bez bolesti a skalpela!!!

Tento profesionálny prístroj využíva na spevnenie a zväčšenie poprsia biologické pochody a zmeny v organizme spolu s fyzickou opakovanou záťažou a odbúravaním tukových telies v prsnom svale, čo podporuje rast prsného svalstva a zlepšenie metabolizmu. Taktiež dochádza ku stimulácii poprsia a ich nervovej sústavy rozšírením cievok v prsiach a k zvýšeniu tvorby estrogénu, ktorý má priamy vplyv na zväčšenie a spevnenie poprsia. Táto procedúra pre krásne poprsie nie je obmedzená vekom.

Všetko o zväčšení a spevnení poprsia

Aké sú účinky procedúry?

Spevňuje ochabnuté svaly a väzivo poprsia

Plnšie a väčšie prsia

Odstránenie podkožného tuku

Odstránenie strie

Aký je ideálny počet návštev?

Ideálny počet ošetrení je 8 – 10 krát (2 – 3 návštevy za 1 týžden)

Vhodná je udržiavacie kúra 1 x mesačne

Aká je doba trvanie procedúry?

30 min.

Na akom princípe pracuje prístroj?

Prvá stimulačná zložka je podtlaková masáž prsného tkaniva prebiehajúca v pulzoch. Pri tejto masáži dochádza k prekrveniu tkaniva a prsnej žľazy, podpory tvorby ženského hormónu estrogén, ktorý má vplyv na zväčšenie objemu mliečnych žliaz v prsníku. Následne tlaková masáž podporuje spevnenie prsného svalu a jeho pozdvihnutie.

Druhá zložka vibrácie nastaviteľná v niekoľkých úrovniach tvorí mechanickú zložku, kedy tukové bunky ustupujú a naopak tvorí sa sval, čo má vplyv na napnutie pokožky a celkový tvar prsníkov.

Tretia zložka Foton LED vlnová diaľka 650mm (červené svetlo) podporuje tvorbu podkožného kolagénu, čo vylepší vzhľad pokožky, jej napnutie a pevnosť.

Objednajte si procedúru online.

Zvačšovanie a spevnovanie poprsia 30 min. Objednajte sa

Powered by themekiller.com